linki

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Boże Narodzenie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Boże Narodzenie. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 2 grudnia 2019

Boże Narodzenie 2019





Coraz bliżej Święta

sobota, 21 listopada 2015

Coraz bliżej święta...

choinka z płótna

bombki zdobione masa strukturalną,i różami

 bombka z różyczkami 

bombka ze wstążki z kryształkami

bombki z poisencjami

bombka w kropeczki

gwiazdki na choinkę ze wstążki 

bombka z płatków kosmetycznych

                                                         bombka z wstążki atlasowej


                                                                              * * *

















sobota, 29 listopada 2014

Boże Narodzrie 2014

Boże Narodzenie za pasem bombkowanie czas zacząć...




























czwartek, 10 października 2013

Świąteczne to i owo...



Za oknami jeszcze jesień a ja już w świątecznym nastroju.
Choć do świąt  jeszcze trochę  to za robótki świąteczne czas się pomału zabierać.
Tak więc  ruszamy i sezon
 "Boże Narodzenie 2013-ozdoby świąteczne"
 uważam za otwarty .
Święta Rodzina-bombka- decoupage

szyszkowe Mikołajki

szyszeczka-choineczka

zima-bombka styropianowa decoupage

latarnia,choinka-bombka  styropianowa decoupage

bombki styropianowe -decoupage

bombki styropianowe-decoupage

bombka sznurkowa dekorowana.

bombeczka ze sznureczka

ostrokrzew-bombka -decoupage

latarenka-bombka-decoupage

ptaki-gwiazda betlejemska
bombka-decoupage

pejzaż zimowy-bombka-decoupage

poisencja-gwiazda betlejemska
bombka-decoupage

ptaki-rudziki
bombka-decoupage

pejzaż zimowy-kościół
bombka-decoupage

anioły-bombka-decoupage

jabłka w zimowej szacie-bombka-decoupage

zimowy pejzaż-choinka-kościółek
bombka-decoupage

trzej królowie-ciemiernik-ostrokrzew
bombka-decoupage

aniołki-bombka-decoupage

choinka z wełnianych pomponików .
doskonale nadaje się jako dekoracja
 okna w kuchni albo w pokoju .
doskonale prezentuje się również
 jako ozdoba biurka w pracy.

*


ciepły wełniany sweterek
-ocieplacz  na kubeczek żeby kawusi zimno nie było...